Noclegi w Sopocie

(13)

Sopot noclegi nad morzem.

Wybierając się na urlop nad morzem zastanawiamy się jakie miejsce wybrać. Zachęcamy do zatrzymania się w Sopocie - na turystów czeka ponad 4 kilometry piaszczystych plaż, słynne drewniane molo, "Monciak" czy Opera Leśna.

Po wpisaniu w pole wyszukiwarki - Sopot Noclegi - pojawia się wiele stron wyników. Mamy do wyboru ośrodki wczasowe, apartamenty, pensjonaty, pokoje czy domki. Decydując się na tanie noclegi w Sopocie warto rozważyć ofertę pokoi gościnnych i kwater prywatnych, niestety, czasem tańsza oferta wiąże się z większą odległością od plaży.

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Bo pojęcie "drogo-tanio" jest mocno subiektywne. Sopot to jeden z najbardziej rozpoznawalnych, nadmorskich kurortów. Kojarzony jest raczej z drogim pobytem. I tak zapewne jest gdy wybierzemy nocleg w hotelu. Ale poza hotelami znajdziemy również tanśze oferty. Nocleg w pensjonacie czy willi możemy znaleźć już od około 70-90 zł od osoby za dobę. Tańsza jest oferta pokoi gościnnych - tu możemy znaleźć nocleg już za 40-50 zł od osoby za dobę. Niestety często tanszy nocleg związany jest z większą odległością od plaż i największych atrakcji turystycznych.

Sopot to dobrze zorganizowane pod względem turystycznym miasto, dysponujące bogatą bazą gastronomiczną - liczne restauracje, bary, pizzerie, smażalnie ryb, kawiarnie, lodziarnie - to wszystko czeka na turystów - każdy więc znajdzie tu coś dla siebie. Sprawdź w zakładce GASTRONOMIA.

Sopot to popularny kurort nadmorski - niepowtarzalny styl miastu dodają secesyjne kamieniczki i wille, stare drzewostany, ogrody i parki – zieleń stanowi aż 60% terenu Sopotu. Chyba najbardziej rozpoznawalnym elementem Sopotu jest najdłuższe w Polsce (ponad 500 metrów) drewniane molo - z tego miejsca udać się w rejs na trasie Sopot – Westerplatte – Gdańsk i Sopot – Gdynia. Kolejnym znakiem rozpoznawczym miasta jest Opera Leśna – amfiteatr pośród Lasów Oliwskich. Ale Sopot to oczywiście plaże o całkowitej długości około 4,5 kilometra, w większości publicznych, ale są też fragmenty dostępne tylko dla gości hoteli. Plaże są oczywiście strzeżone, pełne atrakcji, małych kawiarenek i pubów, wypożyczalni sprzętu plażowego i wodnego.

To zależy od konkretnego obiektu noclegowego w Sopocie. Część obiektów przyjmuje gości z ich czworonożnymi przyjacielami, wówczas, w opisie obiektu, znajduje się informacja i piktogram "Akceptujemy małe zwierzęta". W niektórych obiektach może być naliczana dodatkowa opłata za psa.

Wyślij zapytanie

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00