Opis

Monte Cassino De Luxe w Sopocie to kameralny obiekt, bo w ofercie posiada jedynie Apartament i 4 pokoje gościnne - miejsce z duszą i własnym klimatem. Obiekt znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy, w której niestety nie ma windy. Monte Cassino De Luxe znajduje się bezpośrednio na deptaku, nie ma więc możliwości bezpośredniego podjazdu. Najbliżej można dojechać do nas do końca ul. Bema. Najbliższy płatny parking znajduje się przy ul. Ogrodowej, usytuowany 5 minut pieszo od obiektu.

Do dyspozycji Gości:

  • 4 pokoje gościnne i apartament
  • recepcja
  • Internet WI-FI
  • śniadania w kawiarni Kava w godzinach: 7:30 – 12:00 - kawiarnia znajduje się na deptaku na przeciwko obiektu
  • zniżka do SPA Sheraton w Sopocie

Monte Cassino De Luxe w Sopocie oferuje 4 pokoje gościnne i apartament. Każdy z pięciu stylowych pokoi zaprojektowany jest z myślą o komforcie i wypoczynku. Wszystkie wnętrza charakteryzują się ciepłym, nastrojowym oświetleniem oraz niepowtarzalną łazienką pełną przepychu zaprojektowaną w nowoczesnym stylu art- deco, z onyksowymi wstawkami i dającym niesamowity efekt oświetleniem w marmurze.

We wszystkich pokojach dostępna jest klimatyzacja i ogrzewanie, telewizor z płaskim ekranem, pilot do regulacji oświetlenia, bezpłatny kącik kawowy oraz woda butelkowana. Każda łazienka wyposażona jest w prysznic, suszarkę do włosów, świeże ręczniki, szklanki i przybory toaletowe.28 wyświetleń w 2024r. Łącznie 59 (od 2023r.)
MONTE CASSINO DE LUXE

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu sopot.net.pl

+48 585 557 777
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00