Gastronomia w Sopocie

(12)

Kuchnia włoska

Ristorante Tesoro to włoska restauracja w Sopocie. Świeże owoce morza, świeże ryby, warzywa i mięso, włoskie wino i włoska kawa - tu spróbujesz domowej, włoskiej kuchni. Włoscy kucharze posi... więcej »

ul. Polna 70, Sopot

Pizzeria Stefano w Sopocie - mała, lokalna pizzeria, otwarta w 2007 roku przez i dla smakoszy pizzy. Z dowozem! Godziny otwarcia: Nd-Czw 11:30-21:30 Pt-Sob 11:30-22:30 więcej »

ul. 3 Maja 56, Sopot

Guanabana Bar - bar na plaży stworzony z myślą o rodzinie i wspólnym wypoczynku. Organizuje rownież romantyczne kolacje przy świecach na plaży. więcej »

Al. Wojska Polskiego wejście nr 26, Sopot

Plażarnia w Sopocie, na plaży, przy wejściu nr 28 - pawilon barowy z okienkiem, a do tego drewniany taras - zaprasza na świeże ryby! więcej »

Al. Wojska Polskiego, wejście 28

Bar Przystań w Sopocie - ze stylizowanych wnętrz i obszernych tarasów roztacza się widok na Zatokę Gdańską. Specjalnością baru są Dary Morza i Natury – RYBY. Szczególnie polecan... więcej »

Al. Wojska Polskiego 11, Sopot

Coctail Bar Max & Dom Whisky w Sopocie. Nie znajdziecie tu menu, aby spełnić Wasze cocktailowe marzenie wystarczy jedynie chwila rozmowy z barowymi Magikami. Oprócz cocktaili znajdziecie tu... więcej »

ul. Grunwaldzka 1-3, Sopot

3 Siostry sopocki klub muzyczny - od poniedziałku do piątku można się tu napić kawy i piwa oraz spróbować domowych specjałów, a w weekendy wziąć udział w całonocnej imprezie. W soboty... więcej »

ul. Powstańców Warszawy 6, Sopot

Cafe Kultura w Sopocie - lokal mieści się w piwnicy przedwojennej kamienicy przy ulicy Królowej Jadwgi. Zapach parzonej kawy, grzanego wina, woń goździków i pomarańczy otula każdy zak... więcej »

ul. Królowej Jadwigi 7, Sopot

Cafe Zaścianek w Sopocie - kameralna kafejka parę kroków od Monciaka! Przytulne, kameralne wnętrze, domowe ciasta, niebanalne kawki oraz pyszna, gęsta czekolada a na zimowe wieczory grzany m... więcej »

ul. Haffnera 3, Sopot

Tradycyjna kuchnia polska

Karczma Polska Zagroda w Sopocie oferuje szeroki wachlarz wspaniałych potraw kuchni polskiej, przygotowanych przez kucharzy pod kierownictwem naszego Szefa Kuchni. Zachęcamy do spróbowania s... więcej »

Al. Niepodległości 625, Sopot
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00