Obiekty Gastronomiczne

Restauracja Meridian Molo znajduje się na końcu zabytkowego drewnianego molo w Sopocie - 500... więcej »

Przystań Jachtowa Molo

505 090 913

restauracja@meridianmolo.pl

Obiekt całoroczny

Ristorante Tesoro

Kuchnia włoska

Ristorante Tesoro to włoska restauracja w Sopocie. Świeże owoce morza, świeże ryby, warzywa i mięso,... więcej »

ul. Polna 70, Sopot

793 344 497

tesoro@restauracjatesoro.pl

Obiekt całoroczny

Karczma Polska Zagroda

Tradycyjna kuchnia polska

Karczma Polska Zagroda w Sopocie oferuje szeroki wachlarz wspaniałych potraw kuchni polskiej,... więcej »

Al. Niepodległości 625, Sopot

58 550 72 59

biuro@karczmazagroda.pl

Obiekt całoroczny
Otwarte od 12:00 do 24:00

Bar Przystań w Sopocie - ze stylizowanych wnętrz i obszernych tarasów roztacza się widok na... więcej »

Al. Wojska Polskiego 11, Sopot

58 550 02 41

bar@barprzystan.pl

Otwarte od 11:00 do 23:00

Pizzeria Stefano w Sopocie - mała, lokalna pizzeria, otwarta w 2007 roku przez i dla smakoszy pizzy. Z... więcej »

ul. 3 Maja 56, Sopot

587 181 333

pizzeria@stefano.com.pl

Obiekt całoroczny
Otwarte od 11:30

3 Siostry sopocki klub muzyczny - od poniedziałku do piątku można się tu napić kawy i piwa oraz... więcej »

ul. Powstańców Warszawy 6, Sopot

58 555 00 00

3siostry@wp.pl

Obiekt całoroczny

Cafe Kultura w Sopocie - lokal mieści się w piwnicy przedwojennej kamienicy przy ulicy Królowej... więcej »

ul. Królowej Jadwigi 7, Sopot

603 700 300

cafekultura@wp.pl

Obiekt całoroczny

Coctail Bar Max & Dom Whisky w Sopocie. Nie znajdziecie tu menu, aby spełnić Wasze cocktailowe... więcej »

ul. Grunwaldzka 1-3, Sopot

sopot@barmax.pl

Bistro na minutkę

Kuchnia domowa

Bistro na minutkę w Sopocie - kiedy masz ochotę na coś pysznego a nie masz czasu! Bistro zaprasza na... więcej »

ul. Morska 16, Sopot

505 905 396

Obiekt całoroczny
Otwarte od 10:00 do 18:00

Guanabana Bar - bar na plaży stworzony z myślą o rodzinie i wspólnym wypoczynku. Organizuje... więcej »

Al. Wojska Polskiego wejście nr 26, Sopot

Plażarnia w Sopocie, na plaży, przy wejściu nr 28 - pawilon barowy z okienkiem, a do tego drewniany... więcej »

Al. Wojska Polskiego, wejście 28

504 930 032

plazarnia@gmail.com

Cafe Zaścianek w Sopocie - kameralna kafejka parę kroków od Monciaka! Przytulne, kameralne... więcej »

ul. Haffnera 3, Sopot

58 550 05 43

cafezascianek@onet.pl