Mini-przewodnik po Sopocie i konferencjach

A konkretniej to nie tyle poradnik dla turystów odpoczywających w trójmiejskim uzdrowisku, a kilka konkretnych słów na temat konferencji. Sopot stanowi atrakcyjną propozycję nie tylko dla wakacyjnych urlopowiczów, ale też światów biznesu i nauki, gdzie nie obejdzie się bez prezentacji, szkoleń i innych form wymiany doświadczeń oraz nawiązywania kontaktów.

Dokładnie widać to chociażby po obiektach noclegowych w Sopocie. Praktycznie wszędzie tam, gdzie tylko są ku temu odpowiednie warunki, powstały już mniej i bardziej nowoczesne sale konferencyjne. Na kilkadziesiąt albo i kilkaset osób, z pełnym wsparciem dla multimedialnych technologii, klimatyzacją, elektronicznie sterowanym oświetleniem i innymi bajerami. Nie mówiąc już o zapewnieniu wszystkim gościom miejsc na odpoczynek w komfortowych warunków oraz smacznych posiłków. Niektóre obiekty noclegowe z Sopotu zajmują się nawet ciekawym zorganizowaniem czasu wolnego uczestnikom konferencji. Kto jednak regularnie śledzi branżowe portale w stylu http://konferencje.net.pl/ ten doskonale wie, że takie rzeczy to żadna nowość. To już norma.

Sopot niewątpliwie dysponuje rozbudowaną i zróżnicowaną ofertą konferencyjną. Jednak ani to, ani położenie nad morzem póki co nie pozwalają zyskać miana lidera. Otóż od kilku już lat to konferencje w Krakowie powszechnie uważa się za najlepsze, co można dostać w Polsce.

Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij