Kryta pływalnia MOSiR

Halowy basen pod zarządem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sopocie, nadzorującego również kąpieliska na nadmorskich plażach. Kryta pływalnia to obiekt pełnowymiarowy obiekt, z rozbudowanym zapleczem szatniarno-sanitarnym.

Wymiary niecki to 25 na 12,5 metra, przy głębokości od 60 do 160 centymetrów. A zatem sportowy basen krótki jak się patrzy. Na krytej pływalni wydzielono 6 torów - wystarczająco szerokich, aby zapewnić niezbędną swobodę w trakcie rekreacji, nauki pływania czy poważniejszego treningu. Osoby nastawione na wodne zabawy powinny raczej wybrać inny obiekt - atrakcje aquaparku to zdecydowanie nie ten adres.

W 2017 roku kryta pływalnia sopockiego MOSiR-u przeszła szeroko zakrojony remont. Odnowiono m.in. nieckę basenową, system obiegu wody, główny hol, pomieszczenia dla obsługi, toalety, prysznice czy szatnie. Do dyspozycji miłośników aktywnego wypoczynku jest łącznie ponad 100 szafek (56 w szatni damskiej i 61 w szatni męskiej). Zamontowano również nagłośnienie.

Dodaj opinię

Ceny biletów do krytej pływalni MOSiR-u w Sopocie (wejściówki na 40 minut basenu):

 • ulgowe 12 zł
 • normalne 15 zł
 • karnety ulgowe 105 zł
 • karnety normalne 140 zł
 • rezerwacja całej pływalni 276 zł

W soboty w godzinach 20:00-21:20 oraz niedziele w godzinach 8:00-9:20 i 20:00-21:20

 • ulgowe 10 zł
 • normalne 13 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Całoroczny basen miejski, o typowo sportowym charakterze. Na krytej pływalni MOSiR-u w Sopocie działa basen krótki - 25 metrów długości - z wydzielonymi sześcioma torami. Do zawodów, treningów, nauki pływania i (w miarę wolnego miejsca) aktywności typowo rekreacyjnych. W 2017 r. obiekt przeszedł duży remont, co widać po szatniach czy zapleczu sanitarnym.

Kryta pływalnia MOSiR adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kryta pływalnia MOSiR, zobacz gdzie w Sopocie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kryta pływalnia MOSiR.
 • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Kryta pływalnia MOSiR. Redakcja serwisu www.sopot.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 10-12 zł
  Kryta pływalnia MOSiR cena biletu ulgowego: 10-12 zł
 • 13-15 zł
  Kryta pływalnia MOSiR cena biletu normalnego: 13-15 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kryta pływalnia MOSiR opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij