Centrum sportowo-rekreacyjne SOPOT

Ośrodek stworzony z myślą o osobach preferujących zdecydowanie aktywny wypoczynek oraz relaks na poziomie. Centrum sportowo-rekreacyjne SOPOT - znane również jako Centrum Zacisze - to obiekt łączący szereg różnych dyscyplin. Od pływania po tenis ziemny.

Miejscowa strefa basenowa podzielona jest na dwie części - pierwsza to niecka pływacka. Ma 20 metrów długości i szereg systemów zapewniających czystość oraz stałą temperaturę wody. Ponadto organizowane są tutaj rozmaite treningi - w gronie trenerów m.in. utytułowana pływaczka Alicja Pęczak. Natomiast druga część to mini-basen z hydromasażem.

W Centrum sportowo-rekreacyjnym SOPOT funkcjonują jeszcze nowoczesna siłownia, strefa saun (fińska, parowa i na podczerwień), gabinety odnowy biologicznej z ofertą rozmaitych masaży, kawiarenka oraz dwa korty do squasha. Ponadto na zewnątrz znajduje się pełnowymiarowy kort do tenisa ziemnego, z systemem oświetlenia i nawierzchnią ze sztucznej trawy.

Trzeba jeszcze wspomnieć, że indywidualne wejścia do Centrum sportowo-rekreacyjnego SOPOT są możliwe wyłącznie w sezonie letnim, tj. lipcu, sierpniu i wrześniu. Natomiast posiadacze specjalnych karnetów Premium i Gold mają obiekt do dyspozycji przez okrągły rok.

Dodaj opinię

Ceny wejściówek do Centrum sportowo-rekreacyjnego SOPOT:

 • na cały obiekt do 16:00 - 50 zł (na 10 wejść 400 zł, na 20 wejść 650 zł)
 • na cały obiekt po 16:00 - 70 zł (na 10 wejść 500 zł, na 20 wejść 900 zł)
 • na pływalnię i minibasen z hydromasażem - 25 zł
 • na siłownię - 25 zł
 • na kort tenisowy - 30 zł/h
 • na kort do squasha (1 h dla maks. 3 osób) - 30 zł do 16:00, 50 zł po 16:00

Bilety łączone:

 • na cały obiekt + 1 h na korcie tenisowym - 60 zł
 • na cały obiekt + kort do squasha - 55 zł do 16:00, 65 zł po 16:00

Karnety Premium - 700-1800 zł

Karnety Gold - 1000-3000 zł

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Dla miłośników aktywnego wypoczynku będzie jak znalazł. Nawet jeśli Centrum sportowo-rekreacyjne SOPOT udostępnia swoje obiekty dla wszystkich tylko w wakacje. 20-metrowy basen pływacki, jacuzzi, 3 typy saun, możliwość poddania się masażowi, siłownia, squash oraz kort tenisowy ze sztucznym oświetleniem - tak pokrótce prezentuje się oferta obiektu.

Centrum sportowo-rekreacyjne SOPOT adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Centrum sportowo-rekreacyjne SOPOT, zobacz gdzie w Sopocie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Centrum sportowo-rekreacyjne SOPOT.
 • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Centrum sportowo-rekreacyjne SOPOT. Redakcja serwisu www.sopot.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 25-70 zł
  Centrum sportowo-rekreacyjne SOPOT cena biletu normalnego: 25-70 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Centrum sportowo-rekreacyjne SOPOT opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij