Dzieci mają energii czasem za kilku dorosłych - nie raz się zdarza że “rosły chłop” ze zmęczenia ląduje plackiem na łóżku, a jego mały kompan do zabaw jeszcze ma tyle sił, że mógłby strzelić pół maratonu. Skąd one to biorą, nie wie nikt, ale jedno jest pewne - jest to źródło prawie nieskończone. Jeśli masz u siebie w domu takie biegające magazyny energii (czasem wręcz jądrowej), wybierz wyjazd do Karpacza! Mamy idealną propozycję, wprost z pensjonatu Karkonoski SPA***:

Karpacz

Kamerzysta Jelenia Góra - KM Studio

Wszystkie dzieci lubią ciastka, a wyjątki potwierdzają regułę. Zapewnijcie im warsztaty z ich pieczenia, do tego niech będą mieli do wykorzystania salę pełną różnych kulek, zjeżdżalni, tuneli i masy innych atrakcji, by gdzieś tę energię ze słodyczy spalić. To nie wszystko - dodajmy plac zabaw, albo….wielkie bańki mydlane!

Takie świetne wrażenie zostawia po sobie ten klip, będący niczym innym jak reklamą wykonaną starannie,. i co ważne - z pomysłem! Efekt daje bardzo pozytywny, i nie będzie przesadą jak napiszę - przydałoby się więcej takich reklam video!

A inne równie ciekawe pensjonaty i pokoje do znalezienia tutaj:

 

Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij